مارا در گوگل محبوب کنید ...

face.png face.png
  • کاربران آنلاین : 0
  • بازدید امروز : 2402
  • بازدید دیروز : 6198
  • بازدید این هفته : 46287
  • بازدید این ماه : 202871
  • بازدید کل : 2159980


telegram

ارگاسم مرحله ای است كه افراد بخاطرش رابطه جنسی برقرار می كنند . ارگاسم و انزال دو مورد كاملاٌ مجزا از هم می باشند و يكی از مشكلات مردان اينست كه نمی دانند اين دو مرحله می توانند بدون توجه به هم اجرا شوند. ارگاسم هم می تواند همانند مرحله انزال كامل و يا ناقص باشد. ارگاسم يكی از موارديست كه زنان در آن خيلی موفق تر از آقايان هستند! البته از نظر كمی و نه كيفی!


به زبان ساده تر ارگاسم در زنان خيلی كاملتر از آقايان صورت می پذيرد. زيرا زنان قدرت آزادسازی حود را براحتی دارا هستند و برای همين گاهی می شنويد كه فلان زن مثلاٌ در صورت ارگاسم شديد لحظاتی اصلاٌ از حال می رود! اما در مردان بخاطر اينكه از نظر شخصيتی قصد كنترل بر همه چيز را دارند هيچگاه ارگاسم كاملی صورت نمی گيرد.

متاسفانه چون آقايان حتی در طول رابطه نيز مجبور هستند كه انزال و ارگاسم را كنترل كنند هيچگاه نمی توانند به لذت بالای 60 درصد در طول رابطه جنسی دست يابند. از سوی بعضی از مردان عنوان می شود كه آنها در مدت كمتر از يك دقيقه به انزال می رسند و اين برای آنها ناراحت كننده است.

دليل اصلی اين است كه فرد هنوز به ارگاسم نرسيده و انزال برای وی نشانه پايان رابطه خواهد بود. اگر انزال و ارگاسم در مردان همزمان اتفاق می افتاد مسلماٌ همين زمان كوتاه نيز برای تحصيل لذت كافی بود ولی بدليل وجود اين فاصله ديگر چنين امكانی شدنی نخواهد بود.

ارگاسم همانطوری كه ذكر شد كاملاٌ موردی روانی می باشد و زندگی و تكنولوژی بشری نيز توانسته در آن كاملاٌ دخالت كند. ارگاسم در يك فرد بومی خيلی راحت تر و شيرين تر و كاملتر از فردی است كه در شهر زندگی می كند. بعضی از اين محيط زيستيها! دليل آن را هوای سالم و غذای سالم ميدانند كه اصلاٌ درست نيست! چرا كه اين موارد در كيفيت انزال نقش دارد و نه در مورد ارگاسم!

ارگاسم يك مورد كاملا روحی بوده و هيچ ارتباطی به موارد ياد شده بالا ندارد. در صورت رعايت اصول موارد بالا اگر بخواهيم ارگاسم را در مردان مثل تعاريف قديمی مرحله انزال ندانيم، تعريف ارگاسم در مردان چيز بسيار سختی می گردد. در واقع تعريف ارگاسم در مردان زمان دستيابی به رفتارهای جنسی فرد می باشد و برخلاف زنان اين زمان نيز مقطعی نيست.

هر چقدر كه مرد در طول رابطه به اين رفتارها بيشتر دست پيدا كند رضايت و ارگاسم بهتری خواهد داشت. در مردان حتی تحرك و خود عمل فيزيكی رابطه نيز بخشی از ارگاسم آنان تلقی می گردد. برای همين است كه مردان عموماٌ انتظار دارند كه بتوانند زمان طولانی در حال رابطه باشند و به اصطلاح زن را زير و رو كنند!

نكته قابل ادراك از اين مسئله اين است كه با توجه به توضيح بالا افراد مسلماٌ درجه ارگاسم متفاوتی از هم خواهند داشت.


نظرات

  1. سید عباس میرزایی گفت:

    چه مطالب گبج کننده ای . آدم قاطی میکنه. شما فقط توضیح دادین اما راه حل یا مثال ملموسی در این مورد نگفتین که فرد بتواند با تطبیق بر آن راه حل و مثال ملموس مطالب رو درک و تجزیه و تحلیل و اجرا کند

ارسال نظرات