مارا در گوگل محبوب کنید ...

face.png face.png
 • کاربران آنلاین : 0
 • بازدید امروز : 2633
 • بازدید دیروز : 6198
 • بازدید این هفته : 46518
 • بازدید این ماه : 203102
 • بازدید کل : 2160211


telegram
بسياری از شما با اين مشكل مواجه بوده ايد كه گاهی به هنگام نزديكی، واژن شريك جنسی شما خشك است. در اين وضعيت حركت آلت شما درون واژن با اصطكاك زيادی همراه بوده و همين باعث آزار طرفين و دردناك شدن نزديكی می گردد و نزديكی را برای شما ناخوشايند می نمايد .

ممكن است شما در اين شرايط از آب دهان استفاده كرده باشيد، ولی اين راه حل خوبی نيست. آب دهان به سرعت خشك می شود و تف انداختن از لحاظ اجتماعی كار پسنديده ای نيست .

بعضی از شما ممكن است از كاندوم استفاده كنيد. ولی در اين حالت نيز رضايت شما از انجام عمل جنسی بخوبی برآورده نمی شود. پس چاره كار چيست؟

مواد ليزكننده به منظور رفع اين قبيل مشكلات ساخته شده اند . آنها ساده ترين ، ارزانترين و موثرترين راه حل اين مشكل هستند. استفاده از اين مواد، سكس را لذت بخش تر می كند .

در همان بار اول استفاده، شما از تاثير ماده ليزكننده بر فعاليت جنسی متعجب خواهيد شد. با استفاده از آنها شما ميتوانيد بدون مشكل و با هر سرعتی كه دوست داريد، نزديكی كنيد. حتی با استفاده از آنها شما ديگر نيازمند آن نيستيد كه طرف مقابل با ترشحات تناسلی اش مرطوب شود. بعبارت ديگر واژن هميشه برای ورود آلت ليز و مرطوب خواهد بود.

بطوركلی مواد ليزكننده به سه گروه عمده تقسيم ميشوند:

1. lubrican ليزكننده های محلول در آب
2. ليزكننده های سيليكونی (دربازار ايران وجود ندارد)
3. ليزكننده های روغنی (مانند وازلين)

هر كدام از اين مواد خصوصيات و مزايای خاص خودشان را دارند. بيشترين ماده ليزكننده مورد استفاده معمولاً مواد ليزكننده محلول در آب (ژلهای ليزكننده طبی) هستند. ماده اصلی اين مواد بر پايه آب است. آنها نرم و ليز هستند و برخلاف ليزكننده های سيليكوني باعث چسبندگی نمی شوند .

بخاطر وجود آب در ساختمان آنها بخوبی توسط پوست و مخاط جذب می شوند و براحتی توسط شستشو با آب تميز می شوند. البته شما بايد حين نزديكی هر از چندگاهی مجدداً از آن استفاده كنيد و اين تنها بدی اين مواد است.

ليزكننده های محلول در آب برخلاف ليزكننده های روغنی (مثل وازلين) به كاندوم آسيبی نرسانده و مشكلی از بابت انتقال ايدز ايجاد نمی كنند. هرگز از مواد روغنی بر روی كاندوم استفاده نكنيد. بهتر است به منظور جلوگيری از بروز بيماريهای ميكروبی واژن، بعد از هر بار استفاده از اين مواد ، زنان واژن خود را بخوبی تميز كنند.


نظرات

 1. سارینا گفت:

  باسلام
  این مواد لیز کننده باعث عفونت نمیشه؟
  گفتید که بعد از اتمام نزدیکی باید خودمون رو بشوریم ک عفونت نگیریم.خب موقع نزدیکی چی این مواد ک میره داخل واژن

  • مدیریت گفت:

   با سلام
   لوبریکانت ها باعث عفونت نمیشوند بلکه تعداد زیادی از اونها آنتی باکتریال هم هستند

 2. نیلوفرکامرانی گفت:

  سلام،از وازلین برای لیز کردن مقعد در رابطه جنسی مقعدی هم میشه استفاده کرد؟به چه صورت؟بی ادبیه منوببخشیدامافقط من استفاده کنم کافیه یا همسرم هم باید به چیزش وازلین بزنه؟چجوری بعداز اتمام رابطه مقعدی اون و خوب میشه شست وشوداد؟

  • مدیرسایت گفت:

   دوست عزیزم سلام
   رابطه جنسی مقعدی عوارض جانبی زیادی داره و میتونه باعث بیماری های مختلفی هم بشه , رابطه مقعدی بدون کاندوم میتونه باعث بیماری های عفونی برای مرد بشه و اگر بعد از اون بدون شستشو رابطه واژنی اتفاق بیوفته میتونه باعث ایجاد بیماری های شدید عفونی برای زن هم بشه , پس اولین پیشنهاد عدم داشتن رابطه جنسی مقعدی است دومین پیشنهاد استفاده از کاندوم در رابطه مقعدی است و سومین پیشنهاد اینکه چون در هنگام استفاده از کاندوم نمیتونید از وازلین استفاده کنید میتونید از داروخانه ها کرم های لوبریکانت بخواهید

 3. میم میم گفت:

  درود
  برای افرادی که اولین بار است رابطه ی جنسی را تجربه می کنند . این ژل دارای امکان کاهش درد در حین دخول به دلیل باز شدن دهانه ی رحم ، هم می شود؟
  همچنین در صورتی که فردی برای اولین بار رابطه جنسی دارد، این ژل ضرری ندارد؟؟ ( به دلیل پارگی بکارت و احتال افزایش عفونت و … )
  در صورت ممکن پاسخ را ایمیل هم بزنید ممنون

  • مدیرسایت گفت:

   با سلام
   ژل های لوبریکانت مخصوصی برای کاهش درد نزدیکی خانوم ها در داروخانه ها عرضه میشه که میتونید استفاده کنید , هیچ عوارضی هم ندارند

ارسال نظرات