مارا در گوگل محبوب کنید ...

face.png face.png
 • کاربران آنلاین : 0
 • بازدید امروز : 2250
 • بازدید دیروز : 6198
 • بازدید این هفته : 46135
 • بازدید این ماه : 202719
 • بازدید کل : 2159828


telegram
دست نگه دارید؛ شما هنوز این فرد را نمی شناسید؛ ممکن است جاذبه جنسی کورتان کرده باشد.

شما در این مرحله عاشق عاشق شدن هستید نه فقط طرف مقابلتان.

این امکان وجود دارد که شریک زندگی و زوج مناسب را پیدا کرده باشید؛ اما در این مرحله هنوز نمیدانید آیا هوس است یا عشق واقعی؟

صبر کنید؛مراقب باشید؛ برقراری رابطه جنسی را همواره به تعویق بیندازید؛ تا آنجا که دیگر تحملش را نداشته باشید و سپس به این مرحله که رسیدید باز هم آنرا به تعویق بیندازید.

یکی از رایج ترین اشتباهاتی که مرتکب میشویم ؛ صمیمیت زود هنگام و نپخته است.

هنگامی که با کسی رابطه جنسی برقرار میکنید چندین اتفاق می افتد:

1. دیگر نمی توانید در مورد آن شخص به درستی قضاوت کنید؛ چرا که به لحاظ جنسی سرمست و شیفته شده اید.

پس از آن ممکن است هشدارها و نشانه های خطری را ببینید که می بایست مدتها قبل به آن توجه می کردید.

2. اینکه هنگامی که با کسی هم بستر میشوید انرژی های روحی – روانی او را با انرژی های احساسی – عاطفی خود در می آمیزید؛ قبل از آنکه به راستی او را بررسی کنید و از همه چیز مطمئن شده باشید.

هنگامی که با کسی رابطه جنسی برقرار میکنید نه تنها بدن خود را با یکدیگر سهیم می شوید بلکه افکار؛ روحیات و احساسات خود را نیز با هم در می آمیزید؛ چه متوجه باشید چه نباشید.

عشق ورزی میتواند یکی از زیباترین و التیام بخش ترین رویدادهای این دنیا باشد؛ اما هنگامی که با شخص مناسب و در شرایط مناسب صورت گیرد.

روابط جنسی زود هنگام و نادرست درد و رنج؛ تحقیر و دل شکستگی های بسیاری را برای کسانی به همراه آورده است که با شخص اشتباه و در زمان اشتباه روابط جنسی برقرار کرده اند.

هنگامی که به دلیل ترس از دست دادن طرف مقابل با او هم بستر میشوید؛ مطمئن باشید که مرتکب اشتباه شده اید؛ چنانچه این شخص برای شما مناسب باشد؛ همیشه احساسات شما را درک میکند و حاضر است برای ارزش ها، خواسته ها و ترس های شما نیز ارزش قائل باشد.


نظرات

 1. فریبا احمدی گفت:

  با سلام از مطالب خیلی خو بتون ممنونم من خودم در آستانه ازدواج هستم ولی هنوز نفهمیدم در این باره چکار کنم رابطه چگونه باید باشد؟لطفا راهنمایی فرمایید

  با تشکر

ارسال نظرات