مارا در گوگل محبوب کنید ...

face.png face.png
  • کاربران آنلاین : 0
  • بازدید امروز : 2610
  • بازدید دیروز : 6198
  • بازدید این هفته : 46495
  • بازدید این ماه : 203079
  • بازدید کل : 2160188


telegram

در اینجا شما چهار نکته اساسی را یاد خواهید گرفت که هر زنی باید آنها را بداند و هیچ مردی نیست که بتواند در مقابل چنین رفتاری از جانب یک زن مقاومت کند. مطمئن باشید از نتایج بکار بردن این نکات شگفت زده خواهید شد و همچنین شوهرتان!

مرحله اول: چگونه مردتان را تحریک کنید
خواهید دانست که چگونه او را برای هیجانی پی پایان آماده کنید.

مرحله دوم: تکنیکهائی برای دستان شما
یاد می گیرید که چگونه قسمتهای تحریک پذیر بدن او را نوازش کنید یا ماساژ دهید.

مرحله سوم: نکات ارضای زبانی
فراگیری سه تکنیک زبانی که لذت بردن او را تضمین خواهد کرد.

مرحله چهارم: وقتی که او نمی تواند درست عمل کند، چکار باید کرد
توصیه هائی برای احیای رابطه جنسی وقتی که همه چیز در حال خراب شدن است.

مرحله اول: چگونه مردتان را تحریک کنید

در این قسمت یاد خواهید گرفت که چگونه شوهرتان را به طرز باور نکردنی از سر تا پا غرق شادی و هیجان کنید . هدف از این آموزش بدست آوردن مهارت و دانش احیای روابط جنسی و تقویت تحریک کنندگی شما می باشد. این مرحله به چگونگی تحریک نمودن مردتان اختصاص دارد.

بله، می دانم . شاید بگوئید این وظیفۀ خود اوست! خوب، بله، اگر شما فکر می کنید که در یک رابطه جنسی، هر شخص مسئول تحریک شدن خودش می باشد، حق با شماست. اما من فکر می کنم
طرفین چنین رابطه ای موظفند برای تحریک یکدیگر نیز تلاش کنند. به نظر کار ساده ای میرسد، اما حقیقت این است که در عمل هر کسی متفاوت از دیگران تحریک میشود. وقتی شما واقعاً امیال منحصر بفرد یکدیگر را بشناسید، حقیقتاً از با هم بودن در تختخواب لذت خواهید برد.

کشف امیال یک مرد یکی از اولین مراحل در ارضای یک مرد، مرحله ”برانگیختگی“ می باشد. اسم این مرحله را می گذاریم ”شروع تحریک مرد “. برای اینکه همان زن دلربائی باشید که هیچ مردی نمی تواند در
برابرش مقاومت کند، پیشنهاد می شود که در مورد آنچه باعث تحریکش می گردد با وی صحبت کنید. تنها از این راه است که می توانید بفهمید چه چیزی هر دوی شما را برای سکس آماده می کند.

برای مثال، زوجی در مشاوره بیان میکردند که طرز معاشقه مورد نظر آنها با یکدیگر فرق داشت. مرد همیشه از زنش می خواست که از ”حرفهای زشت “ و تحریک کننده در مورد او استفاده کند، در حالیکه زن همیشه از شوهرش می خواست پشتش را ماساژ دهد. تا وقتی که این دو توانستند یاد بگیرند که چگونه با شیوه های متفاوت تحریک یکدیگر کنار بیایند، روزهای سختی را پشت سر گذاشتند. اما همینکه آنها این حقیقت پذیرفتند که هر یک نوع متفاوتی از معاشقه را دوست دارند، یاد گرفتند که چگونه از ترکیب هر دو تکنیک در مورد همسرشان استفاده کنند. حالا دیگر آنها معمولاً با ماساژ پشت شروع می کنند، و سپس وقتی که به اتاق خواب می روند، زن شروع می کند به گفتن کلمات زشت و در عین حال خوشایندی که مورد تقاضای شوهرش است.

آماده اید که بفهمید چگونه مردتان را سر حال کنید؟ ابتدا در فرم معاشقه که در زیر آمده است، جاهای خالی را پر کنید، و سپس چک لیست تحریک را تکمیل کنید . چک لیست نام روشی است که بکار می رود تا اعمالی که برای بهبود ارضای جنسی یک زوج لازم است، تعیین گردد.

از شوهرتان بخواهید که پنج دقیقه وقت بگذارد و چک لیست زیر را پر کند یا اینکه می توانید از آن بعنوان یک تمرین سرگرم کننده که با هم انجامش می دهید استفاده کنید (مثلاً در هنگام صرف چای بعد از شام، اما نه در تختخواب ). هدف ما این است که دیدگاه روشنی از آنچه که برای تحریک کردن او باید انجام دهید و آنچه نباید انجام دهید، بدست آوریم . بدین ترتیب شانس این را خواهید داشت که چیزهائی که مردتان دوست دارد و آنچه که باعث تحریک وی می گردد را بفهمید.

فرم معاشقه:
آماده اید آنچه را که مردتان در معاشقه و قبل از آن دوست دارد، بدانید؟ از او بخواهید جاهای خالی را پر کند یا اینکه هر جمله را با صدای بلند بخوانید و از او بخواهید آنرا تکمیل کند. ممکن است از پاسخهای او شگفت زده شوید، اما قطعاً تفریح خوبی برایتان خواهد بود!
1- جائی که دوست دارم همسرم آنجا را ببوسد: …………………..
2- آواز یا موسیقی که واقعاً مرا سر حال می کند: …………………….
3- وقتی همسرم ……………………. می پوشد نمیتوانم چشم از او بردارم.
4- سکسی ترین قسمت بدن همسرم: ……………………....
5- شاید مسخره بنظر برسد، اما وقتی همسرم …………………… ، من از شدت تحریک دیوانه میشوم!


ارسال نظرات