مارا در گوگل محبوب کنید ...

face.png face.png
  • کاربران آنلاین : 0
  • بازدید امروز : 2390
  • بازدید دیروز : 6198
  • بازدید این هفته : 46275
  • بازدید این ماه : 202859
  • بازدید کل : 2159968


telegram

 

دستگاه تناسلی پس از یک دوره ی استراحت و تغذیه های مناسب خود را برای انجام دوباره روابط جنسی و برقراری رابطه ی جنسی آماده خواهد کرد اما آماد گی روحی هنگامی که احساس تان بخواهد ایجاد می شود.انتخاب مکان مناسب برای انجام یک رابطه مناسب هم یکی از ضروریات است.

اتاق خواب خصوصی ترین محل خانه و مکان مقدسی است .

اما این بدان معنانیست که این کار لزوماً بایستی در اتاق خواب صورت بگیرد . محل انجام آن می تواند در ایجاد یک رابطه بهترموثرتر لذت بخش ترن حتی متنوع تر نقش مهمی را ایفا نماید . شما معمولاً بایستی اتاق خوابتان را بر طبق فانتزیهای چنسی تان تزئین نمائید . برای انتخاب مکانی جهت دانستن یک رابطه با کیفیت بالا می توان نکات زیر را در نظر گرفت :

۱-هراز چند گاهی محل انجام رابطه جنسی را تغییر دهید . این مکان می تواند صرفاً محدود به اتاق خواب نبوده و در مکانهای دیگر منزل نیز انجام شود . این به شرطیت که مکان مورد نظر آرامش و امنیت داشته باشد . گاهی انجام رابطه جنسی برروی یک کاناپه راحت که در سالن پذیرایی خانه می باشد بسیار لذت بخش تر از انجام رابطه جنسی در مجلل ترین تختخوابهاست

۲-اتاق خوابتان را در بهترین وامن ترین قسمت منزلتان انتخاب نمائید به نحویکه هیچ مکان دیگری به آن مشرف نباشد

۳-حتماً برای اتاق خوابتان قفل و کلید جداگانه داشته باشید و به افراد دیگر اجازه ندهید که بدون اجازه شما وارد آن شوند .

۴-اتاق خوابتان را بسیار جذاب و زیباتزئین نمائید و سعی کنید حتی المقدور و تا جائیکه امکانات مالی شما اجازه می دهد هراز چند گاهی دکوراسیون و رنگ آن را تغییر دهید .

۵-تختخوابتان را طوری تزئین کنید که مرکز تو جه قرار گیرد .

۶-رطوبت و دمای اتاق خواب بایستی مناسب باشد .

۷-تخت یا رختخواب شما بایستی همواره راحت و پاکیزه باشد .

۸-رنگ اتاق خوابتان را از رنگهای آرا مبخشی مثل آبی و سفید و صورتی انتخاب کنید . اگر به رنگهای گرمتر علاقه مندید رنگهائی مثل نارنجی یا قرمز عنابی بسیار رویائی هستند .

۹-آویختن پرده های کافی و زیبا با رنگ های صورتی نارنجی یا قرمز ( به تناسب رنگ اتاق و دکوراسیون آن ) علاوه بر حفظ خلوت شما به مهیج ترین شدن اتاق خواب شمانیز کمک می کنند .

۱۰-بهتر ست نور اتاق خواب شدید و مستقیم نباشد . ترجیحاً از آباژورها یا لامپهایی کم نور با نور ملایم قرمز استفاده کنید .نورپردازیی که فضائی به رنگ غروب خورشید ایجاد می نمائید مناسب به نظر می رسد . استفاده از شمع های معطر علاوه براینکه فضای رومانتیکی ایجاد می کند هوارا نیز عطر آگین می نماید

۱۱-حتماً آیینه بزرگ و قدی در اتاق خوابتان تعبیه نمائید

۱۲-هر وقت لباسهایتان را به درو دیوار اتاق خواب آویزان میکنید و از آن به جای انباری خانه استفاده نکنید .

۱۳-سعی کنید فضای اتاق خواب بسیار مرتب و جالب توجه باشید .

۱۴-وسایلی نظیر تلویزیون کامپیوتر و یا وسایل کارتان را از اتاق خواب خارج کنید . فراموش نکنید که شما در دفترکارتان نمی خوابید و قرار نیست در اتاق خوابتان وظایف حرفه ایتان را انجام دهید و یا به سرگرمی های تلویزیونی بپردازید

۱۵-یک وسیله پخش موسیقی با کاستهای مناسب در اتاقتان بگذارید . پخش یک موسیقی ملایم با صدای مناسب به افزایش کیفیت رابطه جنسی شما کمک خواهد کرد .

۱۶-حمام و دستشوئی در اتاق خواب وجود داشته باشد امکانات زیر را در اتاق خوابتان تعبیه نمائید
میز توالت و وسایل کامل آرایش و عطریات انواع لباسهای خواب و لباسهای زیر دستمالهاو نوارهای بهداشتی وسایل آرایش موو ملحفه های تمیز

البته با توجه به زندگی آپارتمان نشینی و کوچکی فضای خانه ، رعایت کردن تمام آیتمهای مذکور به ندرت امکان پذیر است اما حتی اگر فقط ۵ آیتم از آنها را بتوانید تغییر دهید مسلما تغییرات بوجود آمده در لذت بیشتر از رابطه جنسی با همسر تان تاثیر دارد فراموش نکنید تامین نیاز جنسی توسط همسر شما و بالعکس مساویست با زندگی زناشوئی بهتر .


ارسال نظرات