مارا در گوگل محبوب کنید ...

face.png face.png
 • کاربران آنلاین : 0
 • بازدید امروز : 2600
 • بازدید دیروز : 6198
 • بازدید این هفته : 46485
 • بازدید این ماه : 203069
 • بازدید کل : 2160178


telegram

زنان در مقايسه با مردان اطلاعات بيشتری در مورد نقاط شهوت انگيز بدنشان دارند. شايد علت اين امر علاقه آنها به بازی و معاشقه قبل از انجام نزديكی باشد كه باعث كشف ساير مناطق لذت آور بدنشان می شود. حتماً شما از وجود تعداد زيادی منطقه لذت آور در بدن زن شگفت زده خواهيد شد.


1. سر: باز هم به دليل رها شدن اندورفينها نوازش و حتی شانه كردن موهای سر برای زن لذت بخش است.

2. گوش: برخلاف عقيده شايعی كه وجود دارد که زنان از فرو بردن زبان در گوششان لذتی نمی برند. بجای آن بهتر است لاله گوش و خارج آنرا ببوسيد و ليس بزنيد.

3. لبها: بوسيدن و مكيدن لبها در زن و مرد اثر يكسانی دارد.

4. زير بغل بازو و مچ دست: اين نواحی را به نرمی و با نوك انگشت نوازش كنيد.

5. سينه: بهتر است خود را فقط به نوك سينه محدود نكنيد! هر دو سينه را كاملاً در دست گرفته و مانند خمير آنها را بماليد. نوك سينه ها را ببوسيد بمكيد و آنها را بخوريد و حين خوردن به نوك آنها گازهای كوچولو بزنيد.

6. شكم و ناف: زنان از نوازش و قلقلك اين دو قسمت خيلی لذت می برند. با نوك انگشتتان روی شكم و اطراف ناف دايره بكشيد. دست خود را بالای شكم و زير دنده ها گذاشته و آهسته به سمت لگن بياوريد. هرگز از بوسيدن و ليسيدن شكم غافل نشويد . می توانيد كمی شكلات خميری یا بستنی و ماست روی ناف به پائين بمالید و آنها را بليسيد.

7. پشت: بيشتر زنان عاشق ماساژ پشت هستند!! انگشت خود را روی مهره ها بالا و پايين ببريد و كمر او را بماليد. می توانيد اين كار را حتی هنگام نزديكی هم انجام بدهيد.

8. باسن: به دليل فراوانی گيرنده های عصبی تحريك اين منطقه بسيار شهوت انگيز بوده می توانيد آنرا نوازش كنيد بليسيد گاز بگيريد يا حتی به آن ضربه بزنيد.

9. قسمت داخلی ران پشت زانو و ساق پا: رانها را ماساژ داده به سمت اندام جنسی برويد . پشت زانو را به آرامی با نوك انگشت شصت چرب شده تحريك كنيد. ساق و قسمت بالای مچ پا نيز فوق العاده حساس هستند.

10. پاها: ماساژ پا و مكيدن انگشت می تواند بسيار تحريك كننده باشد.

11. اندام جنسی: آخرين جايی است كه بايد به سراغ آن برويد. لب خارجی واژن را با نوازش دست بوسيدن و مكيدن تحريك كنيد. سپس سراغ كليتوريس رفته و با تحريك آن بوسيله انگشت و نوك زبانتان زن را به اوج لذت جنسی برسانيد.

همانطور كه می دانيد نقاط لذت بخش جنسی در افراد متفاوت است . شما بايد با بدن شريك جنسيتان خوب آشنا شويد و مناطق حساس آنرا يكی يكی كشف كنيد.


نظرات

 1. امیر داغدار گفت:

  واقعا موثر. من امتحان کردم
  مرسی

 2. زرقانی گفت:

  ممنون ولی تکراری است

 3. شکیب گفت:

  آیا اینکه در واژن زبان بزنم گناه ندارد؟

 4. لطفا ارسال فزمایید

ارسال نظرات