مارا در گوگل محبوب کنید ...

face.png face.png
 • کاربران آنلاین : 0
 • بازدید امروز : 3432
 • بازدید دیروز : 5809
 • بازدید این هفته : 45157
 • بازدید این ماه : 194691
 • بازدید کل : 2227192


telegram

ممکن است در جریان آمیزش جنسی درصد زیادی از خانمها هرگز به اوج لذت جنسی نرسند. در مطالعات مختلف شیوع سرد مزاجی از10تا 80 درصد متغیر بوده است.سرد مزاجی با نداشتن ارگاسم متفاوت است. زنان سرد مزاج میتوانند به ارگاسم برسند.یک زن همجنس باز در ارتباط با جنس مخالف سرد مزاج است ولی با رابطه جنسی با همجنس خود کاملا” ارضا میشود.نداشتن ارگاسم همیشه با سرد مزاجی همراه نیست.بسیاری از زنها علیرغم نداشتن ارگاسم از رابطه جنسی لذت میبرند. سرد مزاجی حقیقی حالتی است که در آن هیچ پاسخ به هیچ نوع تحریک جنسی و در هیچ شرایطی وجود ندارد.

.
زنی که فقط از راه تحریک کلیتوریس به ارگاسم میرسد نه تنها سرد مزاج نیست بلکه گاهی ممکن است از لحاظ جنسی خیلی هم فعال باشد ولی شریک جنسی او باید بداند که چگونه او را ارضا کند.ممکن است خانمی در ارتباط با یک مرد به ارگاسم نرسد در حالیکه مرد دیگری بتواند او را به ارگاسم برساند. در اینصورت دیگر نمیتوان گفت که او به سرد مزاجی مبتلاست.

.
باوجود آنکه مقالات زیادی در مورد ارگاسم زنان وجود دارد ولی هنوز دانش ما در این زمینه ناقص است.در بدن زن نقاط حساس زیادی وجود دارد که تحریک مناسب آنها ارگاسم را اجتناب ناپذیر میکند.

.
کلیتوریس نقش مهمی در رسیدن به ارگاسم داشته و حتی قبل از بلوغ نیز میتواند تحریک کننده باشد.التهاب کلیتوریس در اثر استمناء یا بعد از یائسگی بخاطر کمبود هورمون استروژن میتواند مانع از نقش مهم آن در ارگاسم شود.بعد از کلیتوریس اندامهای جنسی مجاور آن مانند قسمت داخلی لبهای کوچک وزیر شکم نقش مهمی در تحریک جنسی و ارگاسم دارند.مقعد نیز نقش تحریک کنندگی زیادی دارد.ولی بهتر است بجای سکس مقعدی آنرا با انگشت تحریک کنید.در بعضی از خانمهایی که مدتها بکلی ارگاسم نداشته اند با فروبردن انگشت در مقعد بهنگام نزدیکی میتوان ارگاسم ایجاد نمود!
معمولا” سینه ها به کلیتوریس برای رسیدن به ارگاسم کمک مینمایند.بوسیدن سینه مالش آلت به آن یا حتی فروکردن آلت مرد بین سینه ها میتواند موجب ارگاسم در بعضی خانمها شود.

.
سکس دهانی و بالاخره فروکردن نوک آلت در گوش نیز از راههای دیگر تحریک جنسی برای ارگاسم است!
در بعضی تحقیقات عنوان شده که علت به ارگاسم نرسیدن زن ازطریق واژن فقدان گیرنده های حسی در دیواره واژن است. ولی بیاد داشته باشید که همیشه در دیواره قدامی واژن در مسیر پیشابراه یک نقطه بسیار حساس و تحریک کننده(نقطه جی)وجوددارد.حتی در زنانی که از طریق واژن به ارگاسم میرسند نیز تحریک این نقطه با انگشت بسیار راحت و اثربخش است.این نقطه حساس در بدن تمام خانمها وجود دارد و هنگام ارگاسم مانند یک کیست کوچک زیر دست لمس میشود و بعد از آن بحالت اولیه برمیگردد.بعد از عمل جراحی خارج سازی رحم ممکن است بدلیل قطع شدن قسمتی از دیواره قدامی واژن سرد مزاجی بوجود بیاید.رحم و گردن رحم هیچ نقشی در ارگاسم ندارند.

.
در اطراف مدخل واژن غده هایی بنام غدد بارتولین وجود دارند که مواد لیزکننده برای تسهیل نزدیکی ترشح مینمایند.گاهی ترشح موکوسی این غدد بسیار زیاد بوده و به اشتباه این گونه تعبیر میشود که زنها هم مثل مردها در حالت ارگاسم به انزال میرسند.گاهی هم در موقع ارگاسم مایعی با فشار زیاداز پیشابراه خارج میشود.تجزیه این ماده در آزمایشگاه نشان دادکه این ماده ادرار نبوده و همان ترشحات غدد داخل پیشابراه است.
شدت ارگاسم به عامل ایجاد کننده آن بستگی دارد.معمولا” سکس دهانی به ارگاسم کامل منجرمیشود.هرچه شدت ارگاسم بیشتر باشد زن زودتر قابلیت تحریک جنسی مجدد خواهدداشت.

.
زمان تحریک پذیری جنسی نیز در زنان متفاوت است.عده ای بهنگام تخمک گذاری(روزچهاردهم دوره ماهانه)وعده ای هم در ایام قاعدگی بیشترین میل جنسی را دارند.گروه اخیر بیشترین تنش جنسی را در ایام خونریزی ماهیانه دارند.
وضعیت انجام نزدیکی نیز نقش مهمی در ارگاسم خانمها دارد.معمولا” در حالتی که زن در بالا باشد بعلت زاویه ورود آلت مرد به واژن و برخورد آن با دیواره قدامی بهتر باعث ارگاسم میشود.نزدیکی ازپشت در حالت سجده یا در کنارهم بعلت تماس مناسب نوک آلت مرد با پیشابراه زن از مناسبترین حالتهای نزدیکی برای رسیدن به ارگاسم میباشد.

.
شرایط روحی نیز عامل مهمی در احساس رضایت جنسی و رسیدن به ارگاسم محسوب میشود.گاهی حتی چند جمله عاشقانه و محبت آمیز میتواند باعث ارگاسم شود!


date.pngشنبه 7 جولای 2012 date.pngنظرات (۱۲) date.pngبازدید: 84,753
دسته بندی: ارگاسم بانوان,دانستنیهای جنسی بانوان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


نظرات

 1. hamid گفت:

  خوب بود

 2. maryam گفت:

  hamash dar bare khanoma nagid dar bareye agayonam begid

 3. حسن حق دوست گفت:

  خوب بودضمن تشکر

 4. رها گفت:

  خوب بود . من سوالامو می تونم بپرسم؟؟

 5. alieh گفت:

  با سلام
  با همسرم به ارگاسم نمیرسم
  از هر راهی استفاده کردیم اما متاسفانه نمیتوانم به ارگاسم برسم

  • مدیرسایت گفت:

   دوست عزیزم سلام
   برای پیدا کردن دلیل اینکه قادر به تجربه ارگاسم در رابطه جنسی با همسرتون نیستید سوالات زیادی وجود داره , اینکه کلا تا به حال ارگاسم رو تجربه کردید؟ اگر کردید به چه روشی بوده , در هنگان نزریکی استرس و نگرانی یا درد دارید یا خیر؟ تجربه جنسی قبلی داشتید یا خیر؟ اگر داشتید در اون تجربه قادر به رسیدن به ارگاسم بودید یا خیر؟ مبتلا به بیماری مزمنی هستید یا خیر؟ از دارو یا مکمل های خاصی استفاده میکنید یا خیر؟ و سوالات دیگه , بدون وجود این دست اطلاعات به راحتی نمیشه دلیل نرسیدن به ارگاسم رو متوجه شد

  • مهشید گفت:

   سلام, من فکر میکنم که اگر تمرینات کگل رو انجام بدین و از همسرتون بخواید کلیتوریستون رو تحریک کنند حتما موفق میشید.

 6. alieh گفت:

  خوب بود اما کمکی نکرد

 7. سهیلا نوروزی گفت:

  سلام . من چند ماهه ک ازدواج کردم همسرم در شهر دیگریست و حدودا هر 20 روز همدیگه رو میبینیم.من استرس زیادی دارم و هنوز نتونستیم نزدیکی کنیم و البته درد شدیدی هم دارم. برای معاینه نرفتم اما احتمالا پردم ارتجاعیه چون با وارد کردن انگشتش خونریزی نداشتم.لطفا کمک کنید. ترس و استرسم من در حدیه ک بدنم میلرزه و دست و پام یخ میزنه. باعث تلخی و از بین رفتن لذت برای طرفین میشه

  • مدیرسایت گفت:

   دوست عزیزم سلام
   همونطور که بارها عنوان شده اکثریت پرده های بکارت به شکل حلقوی هستند و پرده حلقوی با ارتجاعی متفاوته , در پرده حلقوی بخش میانی پرده بکارت باز است و به همین دلیل معمولا با ورود جسم خارجی با ضخامت انگشت آسیبی به پرده بکارت وارد نمیشه در حالیکه اگر به جای انگشت آلت وارد بشه پرده بکارت آسیب میبینه !! در مورد استرس هم باید اولا محیطی آرام و مناسب فراهم کنید , عجله ای برای دخول نداشته باشید , نوازش و اعمال جنسی غیر از دخول به مقدار زیاد انجام بشه تا جسم آمادگی ورود رو پیدا کنه , اگر درد دارید یا از اینکه درد داشته باشید میترسید میتونید از کرم های مخصوص روان کننده که مقدار ناچیزی هم بیحسی موضعی ایجاد میکنند استفاده کنید , برای تهیه میتونید از داروخانه ها کرم لوبریکانت بخواهید

 8. مهشید گفت:

  سلام,ممنون از اطلاعاتتون. من بعد از دو سال زندگی مشترک با تمرین و همکاری همسرم تونستم ارگاسم چند گانه را تجربه کنم. تمرینات کگل و عدم ترس خیلی کمک کرد.

ارسال نظرات