مارا در گوگل محبوب کنید ...

face.png face.png
  • کاربران آنلاین : 0
  • بازدید امروز : 909
  • بازدید دیروز : 6177
  • بازدید این هفته : 48828
  • بازدید این ماه : 208322
  • بازدید کل : 2026655


telegram

رئیس انجمن باروری و ناباروری ایران با اعلام این كه 40 درصد افراد متاهل جامعه از اختلالات جنسی رنج می‌برند، افزود: اختلالات جنسی از مشکلات شایع است که از علل عمده طلاق نیز به شمار می‌آید اما در صورت مراجعه به پزشک قابل درمان بوده و می توان نشاط از دست رفته را به خانواده بازگرداند.


دکترمحمد رضا نوروزی اورولوژیست و رئیس انجمن باروری و ناباروری ایران در گفت وگو با ایسنا با بیان این مطلب افزود: اختلالات جنسی در مردان به دو نوع عضوی و روحی دسته‌بندی می شوند که در دسته بندی عضوی، اغلب مشکلات و بیماری‌هایی هستند که سیستم شریانی یا وریدی و عصبی را درگیر می‌کنند مانند بیماری‌های دیابت، MS ، آترواسکلروز و یا قطع اعصاب وآسیب‌های نخاعی که باعث مشکلات عضوی و ناتوانی جنسی در مردان می‌شود.

اختلالات جنسی

وی در رابطه با مشکلات روحی نیز گفت: چنانچه فردی در شرایط اجتماعی مختلف حالات متفاوت جنسی را از خود نشان دهد، شرایط روحی او دراین میان نقش دارد.

وی خاطرنشان کرد : در درمان اختلالات جنسی، زن و مرد هر دو باید در روند درمان حضور داشته باشند.

وی از دست دادن اعتماد به نفس را به خصوص در مردان ایرانی از علل مهم روحی در بروز این اختلالات و ناتوانی‌ها عنوان كرد.

دکتر نوروزی اهمیت آموزش به زوج‌های جوان را علیرغم شرایط سخت آموزش، ضروری ارزیابی کرد و افزود: استفاده از داروها و درمان باید تحت نظر پزشک انجام شود.

.
وی همچنین در رابطه با استفاده از مواد مخدر در مردانی که دچار انزال زودرس هستند، هشدار داد و افزود: این مواد شاید در ابتدا باعث بهبود روابط جنسی شوند ولی در ادامه و در درازمدت باعث بی‌میلی و ناتوانی جنسی خواهد شد.


نظرات

  1. حیدر مسجد جامعی گفت:

    مردی 45 ساله هستم که مشکل دردناکی انزال در ناحیه پروستات چند سالی است آزارم می دهد. انواع آزمایشات و عکسبرداری توسط متخصصین اورولوژیست را هم گذرانده و هیچ علتی را نیافته اند. همین مسئله مقاربت را تبدیل به یک نیاز توام با اضطراب برایم نموده. ضمنا هر زمان کمتر ارضاء می شوم تا مدت ها ادرارم به شکل کامل تخلیه نمی شود و در انتها مقداری از آن باقی می ماند که باید در دفعات متوالی به شکل قطره قطره آنرا تخلیه نمایم . انگار رابطه مستقیم بین میزان ارضاء و خوب ادرار کردن برایم بوجود آمده . لطفا راهنمایی بفرمائید.

ارسال نظرات