مارا در گوگل محبوب کنید ...

face.png face.png
  • کاربران آنلاین : 0
  • بازدید امروز : 1103
  • بازدید دیروز : 6177
  • بازدید این هفته : 49022
  • بازدید این ماه : 208516
  • بازدید کل : 2026849


telegram

اگر امروز رژیم غذاییتان را به طرزصحیحی تنظیم کنیدمطمئن باشیدکه بهترین رابطه جنسی را خواهید داشت و هر روز بهتر و بهتر می شوید. با کمک گرفتن از متخصصین تغذیه و مطالعات اخیر، 10 تا از بهترین غذاهایی که در داشتن روابط جنسی بهتر در هر سن و در هر مرحله از زندگی به شما کمک می کند را معرفی می کنیم.

به نقل از كتاب ” رازهاي جنسي و زناشويي ” به قلم ياسين قاسمي،الیزابت واردیک متخصص تغذیه می گوید: اگر مشکلاتی در خونرسانی بدنتان دارید، اگر دچار مشکلی می شویدکه مانع تولید اسپرم های بالایی می شود با چندتغییر ساده دررژیمتان می توانیداین شرایط را تسکین دهید.

تخم مرغ

فایده: با خوردن تخم مرغ تحریک پذیری پسرها کمتر می شود. برای اینکه اعصابتان را آرام کنید، با یک بشقاب تخم مرغ در صبح سعی کنید همه چیز را آسان بگیرید. املت، آب پز، یا تخم مرغ جوشیده یک منبع خوب ویتامین ب می باشند و همچنین یک ماده غذایی کلیدی و اصلی برای داشتن رابطه جنسی پرهیجان و عاری از استرس می باشد.

دکتر یاول لاچنس رئیس انستیتو تغذیه دانشگاه روتجرز می گوید:هرزمانی که احساس اضطراب و استرس کردیدویتامین ب اولین چیزی است که دربدنتان به اتمام رسیده و به آن نیازدارد.ویتامین ب شما را از استرس دور می کند،به شما کمک می کند تا درهنگام رابطه جنسی آرام باشید و احساس خشم و عصبانیت را کاهش داده و درجلوگیری از انزال زودرس کمک می کند.

کرفس

فایده: کرفس خوراکی چسبناکی است که مزه ای شبیه آب دارد اما می تواند رابطه جنسی شما را بهبود بخشد.
هر ساقه کرفس حاوی اندرواستنون و اندرواستنول می باشد. این دو،دوماده شیمیایی هستند که به شما در جلب کردن نظر خانم ها کمک می کند.وقتی شمایک ساقه کرفس را می جوید شما اندرواستنون و بوی اندرواستنول رادرون دهانتان آزادمی کنید.سپس آنهاازپشت حلق شما به سمت بینیتان به گردش درمی آیند.فرمون(ماده شیمیایی بودار)تحریک های بدنتان رابالا می برد و باعث می شودتاسیگنالهای خوش بو کننده را به بدنتان بفرستد.دفعه بعدحتما کرفس را امتحان کنید.دکتر هیرش معتقداست که فرمون هافورا تاثیرمی گیردپس بایدبه خانمهایی که پیرامونتان هستند توجه کنید که بی درنگ جذب شما می شوند.

آیا تا به حال کرفس را از غذایتان حذف کرده اید؟

کرفس یک غذای کم کالری،با فیبر بالا است پس می توانیدهر آنچه که می خواهیدازآن بخورید. پشیمان نمی شوید.

بستنی وانیلی

فایده: می توانید تا جایی که می شود از آن بخورید. بستنی دارای سطح بالایی از کلسیم و فسفر است،کلسیم و فسفر دو ماده ای هستند که انرژی ماهیچه هایتان را تامین می کند و تمایلات جنسی شما را بالا می برد.

سارا بروو،مولف کتاب “محرکهای جنسی خود راافزایش دهید”معتقد است که کلسیم (200 میلی گرم در یک کاسه)لذت جنسیتان راتقویت می کندزیراماهیچه هایی که کنترل کننده انزال است برای گرفتگی وانقباض به کلسیم احتیاج دارد.فقط بستنی از نوع وانیلی آن راانتخاب کنید.یک مطالعه که بر روی درمانهای چشایی و بویایی درشیکاگو وموسسه تحقیقات علمی انجام شد نشان داد که زمانی که مردها بوی وانیل را استشمام می کنند،آنهارادرحالت ریلکس قرار می دهد و باعث کاهش اضطراب و بروز احساساتشان می شود.

آجیل

مصرف سیگار، آلودگی هوا و آلودگیهای دیگر در هوامی توانندباعث تخریب اسپرم آقایان شودو دی ان ای داخل سلول هایتان را دگرگون کرده و خطر تولید مثل را افزایش دهد.برای جنگیدن با این آلاینده ها چه باید کرد؟ از آجیل استفاده کنید.آجیل های برزیلی یک منبع غنی از سلنیوم هستند. سلنیوم ویتامینی است که به سالم نگه داشتن اسپرم ها کمک می کند و همچنین به شناور شدن آلاینده ها کمک می کند.وقتی محققان در ایالت کینگدم متوجه مشکلات باروری مردان شدند، جذب سلنیوم آنها را افزایش دادند، در نتیجه سلولهایشان به شدت بارور شدند و همچنین سلولهای بادوام تری به دست آوردند. کیت آیوب سخنگوی موسسه رژیم آمریکا می گوید: آجیل همچنین یک منبع غنی از ویتامین ای است، یک آنتی اکسیدانی که از سلولهای اسپرم در مقابل آسیب های رادیکال آزد محافظت می کند.

جگر

فایده: تعداد اسپرم ها را افزایش می دهد. مقدار کمی از جگر منبع سرشاری از ویتامین آ است که برای افزایش قدرت باروری مفید می باشد.مطالعات نشان می دهندکه مردانی که روزانه به مقدارفراوانی ویتامین آمصرف می کنندتعداداسپرم هایشان بالاتروروابط جنسی بهتری نسبت به کسانی که ویتامین آ مصرف نمی کنند دارند.زمانی که ویتامین آ بدن کم می شود تولید اسپرم هم به طور چشمگیری کاهش می یابد. جگر نیز یک منبع غنی از روی است.

هلو

پرتقال یک منبع عالی ویتامین ث است اماهلوی یخ زده انتخاب بهتری است.اگرشما به دنبال این هستید که کاستی های بدنتان راجبران کنیداین بسیارحائز اهميت است.یک متخصص تغذیه در فیلادلفیامی گوید:مردانی که به مقدارکافی ویتامین ث دریافت نمی کننداسپرم هایی با کیفیت پایین تولید می کنند.

محققان دانشگاه تگزاس دریافتندکه مردانی که حداقل 200میلیگرم ویتامین ث به صورت روزانه مصرف می کننداسپرم های بیشتری تولید می کنندتا افرادی که ویتامین ث کمتری مصرف می کنند.رئیس مرکز طب باروری مردان معتقداست که ویتامین ث همچنین ازانبوه شدن اسپرم ها جلوگیری می کند.یک بسته تکه های هلوی یخ زده فریزشده ویتامین ث بیشتری نسبت به هلوی تازه دارد.آنها را به شیر و غلات صبحانه تان اضافه کنید.یک فنجان میوه دوبرابربیشترازنیازروزانه تان ویتامین ث دارد.

بلوبری

فایده: باعث نعوظ می شود.
ویاگرا را فراموش کنید.کپسولهای آبی طبیعی که برای توان جنسی مفید است ممکن است بیشترین کار را برای شما انجام دهد.

پروفسور علم تغذیه دردانشگاه مین می گوید:بلوبری یکی ازبهترین غذاهای مخصوص مردان مسن دارای مشکل نعوظ است.آنهابه شکل فیبرهای حلال ذخیره شده وقبل ازاینکه کلسترول منقطع و شکسته شودیاجذب شده ودر طول دیواره سرخ رگهاته نشین شودبه وارد شدن کلسترول اضافی به دستگاه گوارش کمک می کند تا سریعتر دفع شود.

همچنین غنی ازموادیست که به استراحت مجرای خونتان کمک می کندوگردش خون رابهبود می بخشد. مزایای کلسترول پایین و جریان خون چیست؟ هرچه سن مردان بالامی رودوجریان خونشان بیشتر شود نعوظ بیشتری هم خواهند داشت.

پروفسور علم تغذیه دانشگاه برای داشتن توان جنسی بالاتر و عملکرد بهترخوردن بلوبری رابه مقدار 3 یا 4 بار در هفته توصیه می کند.

صبحانه دارای غلات

آیا برای داشتن رابطه جنسی بی حوصله وخسته هستید؟صبحانه تان را چک کنیدو مطمئن شوید که موادی را می خورید که دارای تیامین و ریبوفلاوین باشد.هر دواین ویتامین هابه شما کمک می کند تا انرژیتان را به طور موثر به کار بگیرید بنابراین با خوردن این ویتامین ها در هنگام تماشای تلویزیون از خوابیدن امتناع می کنید.این دوویتامین همچنین برای سیستم عصبی بسیاراساسی و حیاتی است تا به طور مناسب عمل کند.عملکردبهتراعصاب به معنی تحریک ولذت بیشتر هنگام روابط جنسی است.هرچقدرسنتان بالامی رود،بدنتان برای جذب ویتامین هاکه به نحوه عملکرد سیستم عصبیتان کمک می کندزمان زیادتری لازم دارد.بنابراین لازم است که شمانیرووانرژیتان را افزایش دهید.نان ها وغلات منبع خوبی ازنیاسین هستند،نیاسین ویتامیني که برای ترشح هیستامین ضروری است ویک ماده شیمیایی است که بدنتان برای رهاکردن لذت جنسی به آن نیاز دارد.

گوشت کبابی

زمانی که شمابه مدت یک یا دو دهه باشخصی به سرمی بریدکم کم جذابیت ها کاهش می یابد.روش ساده ای که روابط جنسی رابهبودمی بخشدچیست؟گوشت کبابی ومقداری گوشت راسته گوسفند بخورید.پروتئین موجود در گوشت سطح دوپامین و نور آدرنالین را بالا می برد. دوپامین ونورآدرنالین دوماده شیمیایی درمغز هستندکه حساسیت حین روابط جنسی رابالامی برد.استیک همچنین ازروی سرشار است،روی یک ماده معدنی است که تمایلات جنسی را باکاهش تولیدهورمونی به نام پرولاکتین بالا می برد وبا تحریک مداخله می کندوبهترازهمه خوردن گوشت قرمزاست که به بالا بردن تستوسترون (هورمون جنسی مردانه) کمک میکنددرحالی که تولید هورمون جنسی متصل به گلوبولین را محدودمی کند.یک ماده ای که ازگردش خون آلت تناسلی جلوگیری کرده و توان جنسی مردانه را کاهش می دهد.

شکلات

فایده: مصرف طولانی مدت آن شما را به یک شخص حساس تبدیل می کند. بعد از خوردن استیک عصرها را با خوردن شکلات قهوه ای سپری کنید.کاکائوی موجوددرشکلات شامل متیلکسانتین است،متیلکسانتین یک ماده محرکی است که حساسیت بدن رابالا میبرد.شکلات همچنین شامل فنیلتیلامین است، یک ماده شیمیایی که به مقداربالایی تحریک کننده است.وارد می گوید: برای بسیاری از افراد احساس شبیه شور و هیجان داشتن هنگام تجربه اولین عشقشان است.

میل جنسی یک موهبت الهی است که ماننددیگرنعمت هاوغرایزطبیعی،همچون خواب،گرسنگی، تشنگی و…نیازمندتوجه ورعایت بهداشت مربوطه جهت استفاده صحیح ونیزدرصورت هرگونه مشکل وبیماری نیازبه درمان دارد.مابه شماتوصیه میکنیم که همواره درخصوص مشکلات خودبا پزشک مشورت نموده وهرگزاقدام به مصرف داروهایی که موردتائید سازمان FDAویا استانداردهای وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی نیست اعتمادنکنیدواگرحتی دارویی برای شما ازخارج از ایران ارسال گردیدحتما باپزشک خودقبل ازمصرف مشورت نمایید.امروزه بازارعرضه و فروش داروهاوموادخوراکی وهمچنین کالاهایی که به بالارفتن میل جنسی کمک میکندبسیار داغ میباشد که علی رغم تبلیغات گسترده ای که هر یک ازتولیدکنندگان این فرآورده ها جهت اعتباربخشی محصول خوددارندلیکن تابه امروزتاثیر قطعی هیچ یک ازآنهابه تاییدمراکزدرمانی ذیصلاح نرسیده است درذیل مابه معرفی چندنمونه افزاینده های میل جنسی می پردازیم.

هفت ماده غذایی که میل جنسی شما را بالا میبرد :

سیب
خوردن سیب در طول روز با از بین بردن بوی بد دهان شما باعث میشود که شریک زندگیتان بیشتر به شما نزدیک شود علاوه براین کلسترول شما را پایین می آورد.

 

مارچوبه
این گیاه خوشمزه سرشار از ویتامین هایی است که نقش کلیدی در ساخت هورمونها دارند.
موز
این میوه شامل آنزیمی برای تقویت میل جنسی در مردان است علاوه بر این درد مفاصل را نیز کاهش میدهد.
کرفس
این گیاه باعث آزاد شدن هورمونی در عرق و بوی بدن مردان میشود که زنان را به خود جذب میکند .
انجیر
این میوه دلپذیر به دلیل برخورداری ازمقادیربالای اسیدهای آمینه میل جنسی شماراشعله ور میکند.
سیر

بوی بد سیر را میتوانید با خوردن سیب از بین ببرید اما هرگز ازخوردن آن صرف نظر نکنیدچرا که سیر با افزایش جریان خون در اندامهای جنسی موجب تقویت قوای جنسی شما میشود.
صدف

حاوی روی بسیاربالابرای تولیدتستوسترون درمردان است.خصلت این گیاه باعث افزایش حساسیت آلت تناسلی میشود.


ارسال نظرات