مارا در گوگل محبوب کنید ...

face.png face.png
 • کاربران آنلاین : 0
 • بازدید امروز : 5555
 • بازدید دیروز : 7318
 • بازدید این هفته : 54275
 • بازدید این ماه : 213219
 • بازدید کل : 2025124


telegram
اين سوال برای آقايان و زنان هميشه مطرح بوده كه آيا زنان هم انزال داشته و مايعی از خود دفع می كنند؟ زنان بهنگام ارگاسم، مايعی از غدد بارتولن ( در داخل واژن ) خود دفع می نمايند .نظر غالب براين است كه تحريك نقطه جی می تواند به دفع مايع بهنگام ارگاسم منجر شود. البته برخی از زنان حتی با رابطه جنسی دهانی و يا تحريك دست هم می توانند چنين مايعی دفع كنند. مقدار مايع دفع شده كاملا متغییر است. اين مايع بهنگام خروج گرم، چسبنده و کمی تيره رنگ است .

در عوام فكر می كردند كه اين ماده از پيش آبراه ترشح می شود، اما اين مسئله اصلا صحت ندارد و اين ماده صرفا از واژن ترشح شده و جنبه پزشكی دارد . (برای ليز كردن مجرا و ورود راحت اسپرم به داخل رحم می باشد).

برای اين منظور اصول زير را بايد مد نظر قرارداد:

اصل اول:

در ابتدا خيلی مهم است كه رابطه جنسی شما در محيطی آرام و بدون استرس صورت گيرد. بعلاوه بايد ارتباط شما صميمانه و راحت باشد. اهميت اين موضوع از آن جهت است كه موقع ارگاسم، زنان احساسی مشابه دفع ادرار دارند، بنابراين شما با اطمينان بخشيدن به او از اينكه هيچ اتفاق بدی نمی افتد و مانع شدن از ايجاد اضطراب در او بخاطر اين احساس ميتوانيد شانس ارگاسم را در شريك جنسيتان بالاتر ببريد.

اصل دوم:

با استفاده از نوك انگشتتان در داخل واژن به فاصله يك بند انگشت قسمت اسفنجی را پيدا كنيد . می توانيد انگشت ديگر خود را هم وارد واژن كرده و اين نقطه را به سمت بالا مالش دهيد. فشار كمی به آن وارد كنيد . همين موقع ممكن است به او احساس دفع ادرار دست دهد. اين حالت دقيقا برابر با ارگاسم است.

اصل سوم:

همزمان با تحريك نقطه جی ( نقطه ای كه در بالا ذكر شد ) از داخل واژن، با انگشت ديگرخود كليتوريس را هم تحريك كنید . از او بخواهيد تا ماهيچه های لگنی خود را منقبض كند. با دست شكم او را نوازش كنيد.

با تمرين اين روش ميتوانيد لذت زيادی از سكس خود ببريد و ارگاسم را برای او لذتبخش تر كنيد.


نظرات

 1. حسن گفت:

  با سلام يکى از موثر ترين راهها براى ارضاى زنان ايجاد اطمينان و آرامش روانى بعد وارد شدن به مرحله بازى با کلمات و اجراد فانتزى هاى جنسى مى باشد که اين فانتزى هاى جنسى به طور مثال ميتواند روحيه تنوع طلبى زن باشد که بخاطر مسايل اجتماعى آن را پنهان کرده . مرد بايد به زن خود بگويد که هرچيز در ذهنت از سکس از اول عمرت دارى بگو من ناراحت نميشوم به اون اين اطمينان را بدهيد که شما همسر او پاره تن او هستيد نه دشمن سرىختش و سنگ صبور خوبى براى همسرتتن باشيد فانتزى همان توهن زدن جنسى است که براى شروع شما به زن خود بگوييد اول من ميگوييم عزيزم دوست دارم الان باتو در يک جزيره دور افتاده بدون هيچ احدى دراز کشيده کنار ساحل دريا باشم هيچکس نيست منوتو و خدا هستيم حالا موجا زير اون نور تابش گرم آفتاب دارن کم کم به پاخامون ميخورن من ميبوسمت تو شهوتى ميشى من يک دفه ميزنم به سيم آخر لباساتو درميارم شورتت رو پاره ميکنم توى تنت سوتينتو توى تنت پاره ميکنم مثل وحشيا لاى پاتو ميخورم توهم کيف ميکنى دارى با موهاى سرم بازى ميکنى و….
  در کل فانتزى از نظر روانى زن رو تا نود درصد آماده ارگاسم ميکنه اينو بهتون قول ميدم فقط کافيه بعدش شما بخواين دخول بکنيد در کتراز يک دقيقه ديرارضاترين زن دنياهم ارضا ميشه بهتون قول ميدم.
  با تشکر

ارسال نظرات