مارا در گوگل محبوب کنید ...

face.png face.png
 • کاربران آنلاین : 0
 • بازدید امروز : 1501
 • بازدید دیروز : 6203
 • بازدید این هفته : 44154
 • بازدید این ماه : 197082
 • بازدید کل : 2195534


telegram
رشته های عصبی در پرده كم هستند و به همين دليل در صورت آرامش جسمی و روانی، پارگی آن معمولا بدون درد است.

عمل دخول و پاره شدن پرده بهتر است در زمانی كه بدن آرام است و هيچ اضطراب و خستگی وجود ندارد انجام شود. بنابراين نزديكی در اولين شب ازدواج و پس از مراسم طولانی عروسی توصيه نمی شود.

زنان بهتر است قبل از نزديكی، نه به منظور گرفتن گواهی سلامت پرده بكارت بلكه به دليل آگاهی از نوع پرده به پزشك متخصص زنان مراجعه كرده و توضيحات لازم را درخواست كنند . زيرا در موارد نادری كه پرده از نوع ضخيم است، احتياج به عمل جراحی دارد.

در صورت تنگی دهانه واژن، بهتر است از كرم و ژلهای تسهيل كننده يا اسپری بی حس كننده استفاده كرد. ضمن اينكه تحريك زن و خروج ترشحات از دهانه واژن موجب روان شدن دهانه واژن و سهولت ارتباط جنسی می شود.

گاهی پرده بكارت با يك يا دو بار نزديكی كاملا پاره نمی شود و هر دفعه قسمتی از آن پاره شده و كمی خونريزی می كند. بدون پارگی پرده، مايع اسپرم ريخته شده بر روی آن می تواند موجب حاملگی شود، زيرا اسپرماتوزوئيد موجود در اسپرم می تواند از سوراخ پرده حركت كرده و به طرف تخمك زن برود و حاملگی ايجاد گردد. در اين موارد زن با پرده سالم حامله می شود.

ورزشهايی مانند سواركاری، دو، پرش، شنا، رقص، باله، هرگز باعث پاره شدن پرده دختر نمی شوند مگر اينكه وی طی حادثه ای و در هنگام بازی، سقوط كرده و در همان زمان جسمی نوك تيز به پرده اصابت كند و موجب پارگی آن شود.


نظرات

 1. فرشته گفت:

  سلام آیا با وجود پرده بکارت انگشت وارد منفذ واژن میشه؟لطفا جواب رو به ایمیلم بدید با تشکر

  • مدیریت گفت:

   دوست عزیزم سلام

   در صورتیکه پرده بکارت از نوع حلقوی باشد ( عمدتا پرده بکارت به این شکل است ) با ورور انگشت به واژن آسیب نمیبیند .

ارسال نظرات