مارا در گوگل محبوب کنید ...

face.png face.png
 • کاربران آنلاین : 0
 • بازدید امروز : 3478
 • بازدید دیروز : 5809
 • بازدید این هفته : 45203
 • بازدید این ماه : 194737
 • بازدید کل : 2227238


telegram

این امر نه تنها درمورد خانمها صحت دارد، بلکه امری است که همه خانم ها می توانند به آن دست پیدا کنند. رسیدن بـه اوج لـذت در زنـان یـک واکنش طبیعی جنسی است که تا کنون به صورت معمایی سربسته باقی مانده است.


تمام خانم ها می توانند به آسانی بیاموزند که چگونه می توانند به اوج لذت برسند و انزال در آنها صورت پذیرد؛ البته پیرامون این مطلب تصورات اشتباه بسیار زیادی وجود دارد.
برخی معتقدند که به طور کلی مسئله انزال در خانم ها وجود ندارد، عده ای دیگر بر این باورند که تنها تعداد “خاصی” از خانم ها قادر به تجربه چنین موضوعی هستند، جمعی دیگر نیز همچنان به شایعه پراکنی در مورد این مطلب ادامه می دهند و هر روز تکنیک و استراتژی های جدیدی را ارائه می دهند. به عنوان مثال توصیه می کنند که خانم ها می بایست برای رسیدن به اوج لذت حتما دیواره های رحم خود را به یکدیگر بفشارند.

.
چنین اظهاراتی، اصولاً بی پایه و اساس هستند. هر چند تمام خانم ها در ساختار اندام های تناسلی با یکدیگر متفاوت هستند (درست مانند آقایون)، اما همه آنها با بکارگیری روش مناسب، قادر به چشیدن طعم چنین لذتی می باشند. درست مانند آقایون که بدون توجه به سایز، و یا حالت و شکل اندام تناسلی خود، قادر به انزال میباشند. دلیل اینکه بسیاری از افراد تصور می کنند که خانم ها نمی توانند به انزال دست پیدا کنند نشئت گرفته از اطلاعات ناکافی آنها در این زمینه می باشد.
پیش از هر چیز اجازه دهید تصورات غلط در این زمینه را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم چه چیزی به راستی صحت دارد و چه چیزهایی در این زمینه نادرست میباشند.

.

تصورات غلط و حقایق در مورد انزال خانم ها

.
۱) انزال در خانم ها وجود ندارد.
۲) تنها درصد کمی از خانم ها قادر به تجربه انزال می باشند.
۳)تمرین های واژینال می تواند به خانم ها کمک کند تا بتوانند به انزال برسند.
۴) فقط خانم هایی که دارای آلت تناسلی برجسته هستند، می توانند انزال داشته باشند
۵)انزال در خانم ها تنها از طریق ارگاسم واژینال صورت می پذیرد.
۶) پزشک زنان و زایمان در این مورد آگاهی دارد و می توانند خانم ها را با روش آگاهی دارد و می توانند خانم ها را با روش های صحیح انجام ان آشنا کنند.
۷) خانم ها تنها ۱ یا ۲ قطره از ماده درون بدن خود را بیرون می دهند و اگر بیش از این حد باشد (به ویژه تا حدی که برخی خانم ها ادعا می کنند تا ۱-۲ فنجان نیز می شود) ممکن است با ادرارشان مخلوط گردیده باشد
– انزال خانم ها نوعی بی اختیاری در تخلیه ادرار است.
۹) تنها خانم هایی که زایمان کرده اند قادر به تجربه انزال می باشند.
۱۰) تنها یک راه برای رسیدن به انزال در خانم ها وجود دارد.

.
حقایق
۱) انزال در خانم ها نشئت گرفته از ترشح غدد پارارترال می باشد
۲) خانم ها متوجه نیستند که توانایی رسیدن به انزال را دارند، تنها به این دلیل که زمان انجام آنرا نمی دانند.
۳) تکنیک های ویژه ای وجود دارد که به خانم ها آموزش می دهد تا هر زمان که اراده می کنند به انزال برسند و یا آنرا متوقف نمایند
۴) خانم ها لازم نیست که فقط از طریق ارگاسم مهبلی به انزالبرسند و حتی لازم نیست اصلا ارگاسم شوند تا انزال رخ دهد.
۵) خانم ها می توانند میزان انزال خود را با پشت سر گذاشتن مراحل خاصی، افزایش دهند.
۶) خانم ها قادر هستند که در مدت زمان بسیارکوتاه چندین مرتبه، پشت سر هم، انزال را تجربه کنند.
۷) ماده ای که از بدن خانم ها خارج می شود، ادرار نیست.معمولاً چیزی شبیه به آب است، که تقریبا بی رنگ بوده وبوی خاصی هم نمی دهد و یا اگر بو بدهد، کمی بوی شیرین است.

.
– کسانی که ادعایی می کنند انزال نوعی بی اختیاری ادرار است چیزی در مورد انزال خانم نمی دانند و یا اینکه درک صحیحی از این مطلب ندارند.
شاید شما از خود بپرسید: “اگر تمام خانم ها توانایی انجام چنین کاری را دارند، پس چرا بسیاری از آنها هیچ گاه چنین امری را در زندگی زناشویی تجربه نکرده اند؟” این سؤال بسیار خوبی است و توضیح آن نیز بسیار ساده است. اجازه بدهید ابتدا مطالبی را در مورد آناتومی بدن خانم ها بدانیم و سپس به ادامه مسائل بپردازیم.

.

انزال خانم ها از چه نقطه ای سرچشمه می گیرد؟ 

انزال خانم ها شامل جریان روانی است که از مجاری ادراری خارج می شود (همان محلی که ادرار خارج می شود) با این تفاوت که از غدد پاراترال جریان می گیرد. این غدد تنها در زمان تحریک جنسی از خود ماده خاصی ترشح می کنند.

.

انزال خانم ها با ارگاسم معمولی چه تفاوتی دارد؟

ارضای جنسی در خانم ها به دو دوسته طبقه بندی می شود. از نظر بالینی یک نوع آن ارضای واژینال است، رواج بیشتری دارد و عبارت است از خروج مایع روانی از واژن. این مایع حالت شیر مانند دارد و شلی و سفتی و بوی آن وابسته به رژیم غذایی خانم و سلامت کلی بدن او و چرخه عادت ماهانه اش می باشد.
نوع دوم، انزال از طریق مجرای ادراری نام دارد و معمولا در خانم ها چندان رایج نیست. در زمان انزال معمولاً مایع با فشار و به حالت اسپری و یا فواره ای از داخل مجرای ادرار به بیرون می ریزد. دلیل عدم تجربه بسیاری از بانوان به این دلیل نیست که تنها تعداد کمی از بانوان توانایی تجربه چنین انزالی دارند، بلکه دلیل آن تنها این است که بسیاری از افراد در مورد ساختمان جنسی و یک رابطه جنسی سالم مطالب درستی نمی دانند.

.

مایع انزالی از چه چیز تشکیل شده است؟

اجازه دهید همین جا بزرگترین تصور غلط را از ذهنتان پاک کنم – این مایع، ادرار نیست. در آزمایش هایی که از این ماده به عمل آمد، دانشمندان به این نتیجه رسیدند که از مقداری گلوکز (شکر) و آنزیم دیگری به نام پروستات اسید فوسفات تشکیل شده است که تقریبا اجزای تشکیل دهنده منی را می سازند.
نوع مواد تشکیل دهنده آن، تقریباً شبیه به ترشحات پروستات در مردان می باشند، با این تفاوت که فاقد اسپرم میباشد. همچنین دو ماده دیگری که معمولا در ادارا نیز هست، (اوره و کریتنین) نیز در آن یافت می شود. این ماده کاملا منحصر به فرد می باشد و تنها در هنگام انزال از خانم ها خارج می شود.

.

چه میزان از این ماده بیرون می ریزد؟

بیشتر خانم ها در حدود ۵ .۱ تا ۲ فنجان از آن را تخلیه می کنند. این موضوع به اموری دیگری از قبیل اینکه بدن خانم چه میزان آب دارد و اینکه شدت تحریک جنسی تا چه حد بوده نیز ارتباط دارد.

.

چرا اکثرخانمها دراین موردبی اطلاع هستند و یا آنرا انجام نمیدهند

انزال در خانم ها آنقدرها هم که فکرش را می کنید دشوار نیست؛ فقط افراد زیادی با تکنیک های اجرای آن آشنا نیستند. دلایل کلیشه ای بسیار زیادی برای دوری خانم ها از این لذت مطبوع، وجود دارد. یکی از دلایل از این قرار است که چون آنها ارگاسم را تجربه می کنند، معمولاً به راحتی حاضر می شوند تا فرصت های خود برای انزال دست بدهند و نسبت به آن بی توجهی کرده و تمایل کمی نشان می دهند.
یکی از مهمترین دلایل این است که زمانیکه خانم ها به مرحله انزال می رسند، اغلب به این دلیل که تصور می کنند ممکن است ادرار نیز همراه با آن بیرون بریزد، از آزاد کردن خود خودداری می کنند؛ اما باید دقت داشته باشند که در این حالت به هیچ وجه ادرار از آنها خارج نخواهد شد.
زمانیکه ماده انزال در داخل مجرای ادراری جمع می شود، احساس تخلیه ادرار به فرد دست می دهد که در واقع با وقوع انزال احساس ادرار نیز خود به خود از بین می رود. اگر خانم ها یاد بگیرند که به جای نگه داشتن، خود را آزاد کنند، آنگاه متوجه می شوند که پس از تخلیه مجرای ادرار، احساس ادرار داشتن نیز به صورت ناخودآگاه از بین می رود.

.
تکنیک های متفاوتی برای رسیدن به این مرحله و همچنین دوری ورزیدن از بازدارنده ها در طی مسیر، وجود دارد. اما نباید فراموش کرد که ترس از ادرار، باعث می شود بسیاری از خانم ها خود را همواره عقب نگه دارند.
روش هایی که در این زمینه عرضه شده اند، دارای فواید کاربردی بسیار زیادی هستند و معمولاً نتایج چشمگیری را به همراه داشته اند و موجب شده اند تا زوج ها روابط جنسی فوق العاده لذت بخشی را تجربه نمایند.

.

آیا خانم هایی که انزال می شوند دارای بیماری خاصی هستند؟

نه؛ دلیل توضیحات من نیز دقیقاً به همین خاطر است: اکثر خانم ها و آقایون تصور میکنند کسانیکه قادر به انجام چنین کاری هستند باید دچار بیماری های خاصی باشند. اما حقیقت این نیست.
آیا می دانید سالانه چه تعداد از خانم ها با این تصور اشتباه دست و پنجه نرم می کنند و به همین دلیل از رها سازی خود جلوگیری مینمایند؟ آنها احساس می کنند که اگر خود را آزاد بگذارند، ممکن است که نفس خود را از دست داده و به عبارتی تصور می نمایند که نباید در کنار همسر خود تخلیه ادرار نمایند!
به این دلیل که خانم ها در حدود یکی دو فنجان مایع جهنده در هنگام انزال از خود خارج می نمایند، اکثرا تصور می شود که این ماده چیزی نیست جز “ادرار”. اغلب آنها اصلاً متوجه نمی شوند که چه اتفاقی می افتد و پس از این عمل احساس آزردگی شدیدی پیدا می کنند.
برخی از مشاوران نیز به شخصه از وجود چنین واکنشی با خبر نبوده و فکر می کنند که خانم مورد نظر باید مورد جراحی قرار گرفته و یا روان درمانی شود؛ آن هم فقط به خاطر یک عکس العمل کاملا طبیعی!

.
تنها نکته ای که در آخر می توانم به آن اشاره کنم، این است که انزال خانم ها نه تنها از نظر بصری تحریک کننده می باشد، بلکه انجام آن احساس فوق العاده ای به هر دو طرف القا می کند. تخلیه جنسی و حس رضایتی که از این طریق به بانوان دست میدهد، با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست .


نظرات

 1. بهزاد فرهنگ گفت:

  سلام مطالب خوبی دارید و من خیلی استفاده کردم بسیار متشکرم
  اگر ممکنه روش به انزال رسیدن خانم هارو برای من ایمیل کنید
  چون من از مطالب سایت متوجه نشدم
  چه راههایی وجود داره واسه این مورد؟
  متشکرم

 2. بابک نادری گفت:

  با تشکر لطفا تکنیک به انزال رسیدن خانمها رادرصورت امکان میل فرمایید

 3. رضا ن گفت:

  با تشکر از مقاله خوبتان
  لطفا تکنیک به انزال رسیدن خانمها رادرصورت امکان میل فرمایید

 4. باتشکرلطفا تکنیک به انزال رسیدن خانمها را برایم ایمیل کنید

 5. احسان امیدی گفت:

  ضمن عرض تشکرمیخواستم بدونم چرا نویسنده از گفتن نحوه انزال خانوما توسط شوهراشون تو این مقاله طفره میرن.خود نویسنده چند بار تو مقاله به عدم آگاهی زنان به این مورد اشاره داره یعنی منظور من اینه که شوهر چطور میتونه به انزال شریک جنسی خودش کمک کنه تا رابطه لذت بخش تزی داشته باشن .میشه لطف کنید و در رابطه با وظیفه مرد در این مورد فایلی فرستاده بشه با سپاس.

 6. حسنی گفت:

  باسلام لطفا تکنیکهای به انزال رسیدن خانمها را ایمیل فرمایید باتشکر

 7. بهرام گفت:

  سلام . خسته نباشید
  لطفا تکنیکهای به انزال رسیدن خانمها را ایمیل فرمایید باتشکر

 8. مهران گفت:

  لطفا تکنیکهای به انزال رسیدن خانمها را ایمیل فرمایید ممنون

 9. اسی گفت:

  با سلام و تشکر از مطالب مفیدتان در صورت امکان تکنیک های به انزال رساندن خانم ها را ایمیل فرمایید.با تشکر

 10. سعید گفت:

  با عرض سلام و تشکرلطفا تکنیک به انزال رسیدن خانمها را برایم ایمیل کنید

 11. امید گفت:

  با سلام ، تکنیک های به انزال رسوندن خانوم ها رو در صورت امکان ایمیل بفرمایید ، ممنون

 12. سارا گفت:

  با سلام و تشکر
  از مطالب مفیدتان
  تکنیک های به انزال رساندن خانم ها را ایمیل فرمایید.با تشکر

 13. نجمه گفت:

  سلام.
  تشکر از مطالب جالب و آموزنده.موفق باشید.
  اگه امکان داره تکنیکهای به انزال رسوندن خانمها رو برام ایمیل کنید.
  سپاسگزارم.

 14. سید حسین گفت:

  سلام
  مطلب شما را خواندم، و جواب شما برای عدم ارائه راهکار برای انزال را هم خواندم. اما نوشتن راه کار معذوریتی ندارد چرا ما باید از انجام کار هایی که به زوج ها کمک می کند تا روابط بهتری داشته باشند طفره بریم.
  من به شما عرض می کنم کافیست مخاطبان متاهل خود را شناسی کنید و با نوشتن راهکار های کاملا شفاف و ارائه تصاویر به صورت نقاشی و طراحی زکات علم خود را بپردازید.
  و لطفا راه کار های انزال زنان و تصاویری از آن را در صورت داشتن به من ارسال کنید چون کاملا موثر است به شرط علمی و صحیح بودن آن.
  من 25 ساله و متاهلم و مشغول تحصیل تو حوزه ی علمه هستم.
  منتظر جواب شما

 15. سارا گفت:

  باسلام

  در صورت امكان تكنيكهاي به انزال رسيدن خانمها را برايم ايميل نماييد.باتشكر

 16. تارا سبحانی گفت:

  سلام من 30 سالمه اصلا تو سکس ارضا نمیشم تکنیک انزال رو برام ایمیل کنید مرسی

 17. امین گفت:

  ضمن تشکر از شما
  لطفاً در صورت امکان تکنیک های به انزال رساندن خانم ها را برایم ایمیل کنید

 18. فاطمه گفت:

  با سلام
  ممنون میشم در صورت امکان تکنیکهای به انزال رسیدن خانم ها را برایم ایمیل نمایید .

 19. كامران پارسا گفت:

  با سلام خدمت دوستان عزيز من 30 سامه و تازه ازدواج كردم اطلاعاتم كم لطفا در صورت امكان تكنيك هاي به انزال رساندن خانمها رو برام ميل كنيد با سپاس فراوان.

 20. كامران پارسا گفت:

  با سلام خدمت دوستان عزيز من 30 سالمه و تازه ازدواج كردم اطلاعاتم كم لطفا در صورت امكان تكنيك هاي به انزال رساندن خانمها رو برام ميل كنيد با سپاس فراوان.

 21. بهار گفت:

  با تشکر برای مطالب مفیتدتون لطفا تکنیکهای انزال بانوان رو برام میل بفرمایید

 22. سارا گفت:

  با سلام . من که اصلا متوجه نشدم . چون توضیحات کافی نبود . لطفا در صورت امکان این روش را برایم ایمیل کنید . با تشکر

 23. مهتاب گفت:

  خدا وکیلی ملت رو سر کار گذاشتیدا . حداقل از 20 نفر پرسیدم همگی فقط به من خندیدند و مسخره ام کردند . اگه این روش واقعی هست چرا کامل توضیح ندادید . ؟؟؟؟؟

  • مدیریت گفت:

   دوست عزیزم سلام
   قطعا اون 20 نفر هم تا به امروز لذت انزال واقعی رو احساس نکرده اند … متاسفانه اطلاعات عمومی مردم درباره جسم و بدنشون واقعا پایینه

 24. elham mousavi گفت:

  salam
  jalebe ke in hame darkhast hast baraie dunestane teknikhaie enzal dar zanan.
  azatun darkhast daram etelaate lazem ro ham baraie man ersal konid lotfan.mamnunam

 25. سارا گفت:

  باسلام

  در صورت امکان تکنیکهای به انزال رسیدن خانمها را برایم ایمیل نمایید.باتشکر

 26. میثم گفت:

  با تشکر از مقاله خوبتان
  لطفا تکنیک به انزال رسیدن خانمها رادرصورت امکان میل فرمایید

 27. علی ق گفت:

  سلام مطالب بسیار آموزنده ای بود متشکرم لطفا تکنیک ها وروشهای انزال رو ایمیل کنید ممنون میشم

 28. بهناز گفت:

  سلام مطالب بسیار آموزنده ای بود متشکرم لطفا تکنیک ها وروشهای انزال رو ایمیل کنید ممنون میشم

 29. ترانه صادقي گفت:

  با سلام . لطفاً در صورت امکان تکنیک های به انزال رساندن خانم ها را برایم ایمیل کنید

 30. سعید ش گفت:

  با سلام وخسته نباشید و تشکر به خاطر مطلب آموزنده ای که گذاشته اید لطفا” در صورت امکان روشهای رسیدن به انزال خانمها رو برای بنده نیز ایمیل نمایید .

 31. فرید (واحدی) گفت:

  سلام لطفآ تکنیک های انزال شدن خانم ها را برایم ایمل کنید.

ارسال نظرات