جدیدترین مقالات سایت

توصیه های پزشکان درمورد روابط جنسی زوجهای جوان !!!

پرسش: دکتر عزیز، من اخیراً ازدواج کرده ام و باکرگی ام را از دست داده ام. و اصلاً آنطور که همه برایم تعریف کرده بودند نبود. اول اینکه، آنقدرها هم که فکر میکردم دردناک نبود. حتی باید بگویم که در خیلی از قسمتهای آن اصلاً دردی نداشتم. دوم اینکه، اصلاً هیچ خونی نیامد. این خیلی برایم عجیب […]
۳۶
۱۲,۱۷۵

آشنایی بیشتر با دوران بارداری و مراقبت های لازم

جنین برای تامین نیازهای خود به اکسیژن و مواد غذایی و پادتن های ضد بیماری و دفع مواد زائد به مادر وابسته است.این مواد از داخل عضوی که متصل به رحم است و از طریق طنابی با جنین در ارتباط است، منتقل می شود.  
+
۷,۸۰۸

بهترين سن بارداري؟

متاسفانه عوامل مختلفي نظير بالا رفتن سن ازدواج، ترس از هزينه‌هاي زندگي و شرايط نامناسب اقتصادي خانواده‌ها در جامعه، باعث شده بسياري از زوج‌هاي جوان، تصميم به بارداري در سنين مناسب نگيرند، به همين دليل است كه درصد بسياري از اين افراد، شانس بچه‌دار شدن را از دست مي‌دهند.
+
۴,۷۴۲

عفونتهای خفیف دستگاه تناسلی زنان

عفونت های خفیف ناحیۀ واژن بسیار شایع و همیشه آزاردهنده هستند. علائم مربوط به واژینوز باکتریال و قارچی کدامند؟  
+
۱,۵۱۷

تشخیص به موقع سرطان دهانه رحم

پاپ اسمیر روشی مؤثر در تشخیص زودرس سرطان دهانه‏ی رحم است كه در آن با یك معاینه ساده چند سلول از دهانه رحم برداشته شده و زیر میكروسكوپ پس از رنگ آمیزی دیده می شود و در صورتی كه تغییرات سلولی در جهت بدخیم شدن از خود نشان بدهد برای پیشگیری از ایجاد تومور و […]
+
۱,۷۶۵

خانم ها، در زندگی زناشویی تان حسود باشید

حسادت همیشه بد نیست. حسادت می‌تواند منافعی هم داشته باشد. بعضی از پزشکان معتقدند وجود کمی حس حسادت در عشق لازم است. این حسادت می‌تواند از رابطه و زندگی زناشویی شما در برابر خطرهای واقعی محافظت کند.
+
۱,۹۷۸